Klasické kuchyně Moderní kuchyně Rustikální kuchyně
Klasické kuchyně
Moderní kuchyně
Rustikální kuchyně

Novinky

18.4.2013 Přidány nové reference ve fotogalerii! více...

16.4.2013 Přidány nové reference ve fotogalerii! více...

18.3.2013 Přidány nové reference ve fotogalerii! více...

6.2.2013 Přidány nové reference ve fotogalerii! více...

1.2.2013 Spustili jsme nové webové stránky naší firmy! více...

archiv novinek

O nás

Naše firma vznikla sdružením fyzicky podnikajících osob, pohybujících se v oblasti výroby nábytku již více jak 15 let. Naše výroba se zaměřuje a specializuje především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dále jsme schopni zrealizovat obývací stěny, ložnice, dětské pokoje apod. Naším cílem je, aby nábytek vyrobený od naší firmy přinášel radost, spokojenost, pohodlí a vytvořit tak našim zákazníkům příjemný domov.

Naše výhody

Smysl pro detail

Kvalita, originalita, kreativita a invence. Nejste limitováni typovým nábytkem, máte možnost libovolné kombinace materiálů, doplňků, vybavení, rozměrů.

Komplexní služby od poradenství, návrhu, výroby až po dopravu a samotnou montáž v místě realizace.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi. Každý zákazník je originál, každý má svoji představu, svoji vizi. Naší snahou je vyslechnout zákazníka, vcítit se do jeho potřeb a přání, prokonzultovat možnosti  a společně tak vytvořit interiér, který všechny tyto kritéria bude naplňovat.

Poradenství, zde klademe velký důraz. Výrobců nábytku je mnoho, ovšem plnohodnotná konzultace se zákazníkem jde mnohdy stranou. Stojíme si za tím, že kvalitní realizace zakázky vychází už od prvopočátku. Tím je důkladná konzultace, poradenství. Již v této fázi je spousta faktorů, které mají vliv jak na budoucí konečný vzhled a funkčnost nábytku, tak na celkovou provázanost interiéru.

Jistota, tu chceme předávat našim zákazníkům. Zhotovenou zakázkou vše nekončí. Po každé zhotovené zakázce máme zájem na tom, abychom byli i nadále se zákazníky v kontaktu. Chceme tak zákazníkům dát jistotu, že i po zhotovené zakázce se na nás mohou vždy obrátit.